FİRMA PROFİLİ


Temelleri 1970’li yıllarda Seyit KOYUNCU tarafından atılan, izlediği istikrarlı politikalarla ticaret ve tarım alanında günümüz Türkiye’sinin önde gelen firmalarından biri olan Koyuncular Madencilik Tohumculuk Otomotiv Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluş amacı; Otomotivden tarıma kadar geniş bir sektörde müşterilerine en kaliteli ürünler sunmak ve uzun vadede, ülkemizin dünya pazarında rekabet eden bir firması olabilmektir .


KOYUNCULAR, ticaret hayatına 1070’li yıllarda Konya Bölgesi DEUTZ traktörleri bayiliği ile başladı. 1980’li yıllarda UNIROYAL ve ICI ilaçlarının İç Anadolu ve Marmara Bölgesi distribütörlüklerini yürüterek edindiği tecrübeyi, 1991 yılında Koyuncular Madencilik Tohumculuk Otomotiv Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurumsallaştırmıştır.

TARIM:


Uzman kadrosuyla müşterilerine “kalite ve güveni” temin etmeyi kendisine amaç edinmiş KOYUNCULAR, uzun yıllar sonucunda elde ettiği tecrübesini çağımızın bilimsel verileri ile harmanlayarak, ülke koşullarına en uygun kaliteli, ithal ettiği ve ürettiği ürünleri Türkiye pazarına sunmaktadır. KOYUNCULAR, çiftçilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunabilmek için Türkiye’nin dört bir tarafında 750’den fazla bayisi ile hizmet vermektedir . Pazarlamasını yaptığı ürünlerin sorumluluğunu, ana bayilerinden çiftçilere kadar her noktada üstlenen firma; ürünlerden elde edilen sonuçları birebir takip etmek suretiyle, çiftçilerimize birçok teknik desteğin sağlandığı bir bakış açısı sunmaktadır. Firmanın Türkiye distribütörlüğünü yaptığı ürünler şunlardır:


  • 1. KO-RED Yaprak Gübreleri
  • 2. FORMAX Özel Gübreleri
  • 3. KELPAK Yosun Özü
  • 4. SEAMAX Deniz Yosun Özü
  • 5. KELPGREEN Yosun Özü

  • Ürün yelpazesini geliştirmek için dünyanın dört bir tarafındaki deneyimli firmalarla irtibat içinde olan KOYUNCULAR, en kısa sürede yeni ve kaliteli ürünleri Türk çiftçisinin hizmetine sunacaktır.


    Bilindiği üzere tarımda kaliteli ve bol mahsul elde edebilmek için kullanılan ürünlerden bazıları, ekolojik dengeyi tahrip etmekte ve geriye dönünü olmayan olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu gerçekliğin farkında olan KOYUNCULAR, son yıllarda organik tarım üzerine yoğunlaşarak, doğal kaynaklardan elde edilen yeni ürünlerin ithalatına ve üretimine yönelmiştir; Ko-HuMax PLUS isimli ürünü, çiftçimiz tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Konya Ticaret Borsası yanındaki yerinde 2500 m2 üretim alanında Ko-HuMax Plus gibi ürünlerini geliştirmek için AR-GE çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adana Çevre Yolu Cd. 31, Fevziçakmak Mh., Konya, Türkiye

+90 332 342 43 77

koyuncular@koyuncular.com

23 Ekim 2014 tarihinde TBMM'de kabul edilen "Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunun" gereği bizden izinsiz sms ve e-posta almak istemiyorsanız lütfen aşağıdaki butonu tıklayarak formu doldurunuz.
Copyright © 2014 KOYUNCULAR,All Right Reserved. Amedya Reklam ve İletişim Hizmetleri