Ürün İçeriği Ağ / Ağ
Toplam Azot (N) % 3
Üre Azotu (N) % 3
Fosfor pentaoksit (P2O5) % 17
Cationic Surfactant % 1
 
Fiziksel Özellikler  
Görünüm Sıvı
Renk Koyu Pembe
Yoğumluk (g/cm3) 20 C 1.2
 
Özellikleri

Formax PH'nın non iyonik ürünlerden üstünlüğü katyonik bir ürün oluşudur. Yaprak dış tabakası negatif elektrostatik yükle yüklüdür, katyonik Formax PH ise pozitif elektrostatik yükle yüklü olduğunda yaprak yüzeyi tarafından tutulur. Böylece çok iyi ıslatma ve emilim sağlamaktadır, beraberinde ilaç ve gübre alımı artmaktadır.
Formax PH insektistlerin etkisini artırması yanısıra böcekler tarafından bırakılan kalıntıların (armut psyllası ve isli küf), parazitler tarafından oluşturulan tatlı öz suyunun yüzey aktşf faalşyetş sonucu yaprak ve meyve üzerinden temizlenmesine olanak sağlar.
Formax PH su çözeltisini asitlendirir ve alkali hidrolizin neden olduğu pestistlerin aktive olmaması riskini ortadan kaldırır. Önerilen dozda uygulandığında püskürtme çözeltisinin PH değerini pek çok pestist için ideal seviye olan 6-65 seviyelerine indirir. 2 yada daha fazla pstistin homojen bir biçimde karışmasına yardımcı olur.
Formax PH yüzey gerilimini düşürür ve yaprak yüzeylerinde daha homojen bir ıslanmaya olanak sağlar. Uygulanan çözeltinin yapraklara daha sıkı yapışmasını sağlayarak aktif maddenin daha verimli bir biçimde alınmasını sağlar.
Formax PH'nın molekülündeki hidrofobik elementler kendilerini su ve damlacık arasında farklı düzeylere dağıtırlar böylece kirli zemin bertaraf edilerek kalıntı mekanik olarak ortadan kaldırılır.

Ko-HuMax PLUS
Ko-HuMax PLUS, İki farklı türden deniz yosun özünün özel bir karışımıdır..
KelpGreen
Soğuk pres ile elde edilmiş deniz yosun ürünüdür Isıl işlem,kimyasal kullanma veya donma ile elde edilen ürün değildir.Çünkü bu teknikler fizyolojik olarak bitkilerde bulunan bazı hassa hormon düzenini bozmaktadır.
Kelpak
KELPAK, Bu eşsiz ürün de büyümeyi canlandırıcıların hassas bir dengesi vardır ve gerekli eser elementleri ve vitaminler tam olarak içerir.Doğal biostimulantları doğal dengeleri içinde ve bitkilerin alabileceği en iyi formda bulundurur.
SeaMax
SeaMax, doğal deniz yosunu özüdür . %100 suda çözülür . Ürünleriniz artık daha sağlıklı , daha dayanıklı ve daha güzel .
Formax FOSFIRON Cu
Formax, bir bakırlı gübre çözeltisidir. Vejetatif gelişmeyi, çiçeklenmeyi, döllenmeyi ve kaliteyi artırır.
Formax PH
Formax Ph, zirai ilaçlardan yüksek randuman alınmasını sağlar.
Ko-Red
Ko-Red , harmanlanmış tamamı suda çözünür özel formüllü kristal gübreler.
NASTİFOL K50
NASTİFOL K50, her türlü sulama sistemleri ile aynı zamanda yapraktan uygulanabilen yüksek potasyumlu sıvı gübredir.
Abonastil Zn-Mn
Abonastil Zn-Mn , çinko ve mangan noksanlıklarını gidermek için önemli bir üründür.
Kamab 26
Kamab 26 , Kalsiyum , magnezyum, potasyum ve Bor ihtiva eden en hızlı kalsiyum ve magnezyum noksanlığı gideren aynı zamanda meyve büyüten bir üründür..
Nitromix 28
Nitromix 28 , bitkinin azot ihtiyacını en hızlı karşılama yeteneğindedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adana Çevre Yolu Cd. 31, Fevziçakmak Mh., Konya, Türkiye

+90 332 342 43 77

koyuncular@koyuncular.com

23 Ekim 2014 tarihinde TBMM'de kabul edilen "Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunun" gereği bizden izinsiz sms ve e-posta almak istemiyorsanız lütfen aşağıdaki butonu tıklayarak formu doldurunuz.
Copyright © 2014 KOYUNCULAR,All Right Reserved. Amedya Reklam ve İletişim Hizmetleri