GARANTİ EDİLEN İÇERİK  
% Ağ/ağ
Toplam Organik Madde   6
Alginik Asit   0.4 ppm
PH   % 4-6
 


AÇIKLAMA
Soğuk pres ile elde edilmiş deniz yosun ürünüdür Isıl işlem,kimyasal kullanma veya donma ile elde edilen ürün değildir. Çünkü bu teknikler fizyolojik olarak bitkilerde bulunan bazı hassas hormon düzenini bozmaktadır.KELPAK sadece soğuk sistem kullanılarak üretilmis tek yosun özü konsantresidir.Bu eşsiz ürün de büyümeyi canlandırıcıların hassas bir dengesi vardır ve gerekli eser elementleri ve vitaminler tam olarak içerir.Doğal biostimulantları doğal dengeleri içinde ve bitkilerin alabileceği en iyi formda bulundurur.Bitkinin büyüme oranını yükseltir ve kök direncini artirarar zor şartlara mukavemetini sağlar.Zor şartlar,kuraklık, donma,kimyasal etkisi veya başka bir yere nakil durumlarında oluşan hasarlara karşı bitkinin canlılığının korunmasında rol oynar.Hücre gelişmesi ve bölünmesinde ayrıca bitkinin hızlı gelişiminde etkilidir.Bitkiye geniş kök sistemi kazandırarak kök gelişimini arttırır. Bu yuzden bitkinin daha fazla besin madeesi almasını sağlar,böylelikle verim ve kalite artar.

KELPAK
Deniz yosun ekstraktı şelatlama ve yayıcı yapıştırıcı özelliğine sahip şeker manitolü içerdiğinden,diğer besin elementleri ile karıştırılarak uygulnabilir.

KELPAK Birçok kimyasalla karışabilir,fakat tedbir olarak önceden bir karışabilirlik testi yapılmalıdır.

 
Ko-HuMax PLUS
Ko-HuMax PLUS, İki farklı türden deniz yosun özünün özel bir karışımıdır..
KelpGreen
Soğuk pres ile elde edilmiş deniz yosun ürünüdür Isıl işlem,kimyasal kullanma veya donma ile elde edilen ürün değildir.Çünkü bu teknikler fizyolojik olarak bitkilerde bulunan bazı hassa hormon düzenini bozmaktadır.
Kelpak
KELPAK, Bu eşsiz ürün de büyümeyi canlandırıcıların hassas bir dengesi vardır ve gerekli eser elementleri ve vitaminler tam olarak içerir.Doğal biostimulantları doğal dengeleri içinde ve bitkilerin alabileceği en iyi formda bulundurur.
SeaMax
SeaMax, doğal deniz yosunu özüdür . %100 suda çözülür . Ürünleriniz artık daha sağlıklı , daha dayanıklı ve daha güzel .
Formax FOSFIRON Cu
Formax, bir bakırlı gübre çözeltisidir. Vejetatif gelişmeyi, çiçeklenmeyi, döllenmeyi ve kaliteyi artırır.
Formax PH
Formax Ph, zirai ilaçlardan yüksek randuman alınmasını sağlar.
Ko-Red
Ko-Red , harmanlanmış tamamı suda çözünür özel formüllü kristal gübreler.
NASTİFOL K50
NASTİFOL K50, her türlü sulama sistemleri ile aynı zamanda yapraktan uygulanabilen yüksek potasyumlu sıvı gübredir.
Abonastil Zn-Mn
Abonastil Zn-Mn , çinko ve mangan noksanlıklarını gidermek için önemli bir üründür.
Kamab 26
Kamab 26 , Kalsiyum , magnezyum, potasyum ve Bor ihtiva eden en hızlı kalsiyum ve magnezyum noksanlığı gideren aynı zamanda meyve büyüten bir üründür..
Nitromix 28
Nitromix 28 , bitkinin azot ihtiyacını en hızlı karşılama yeteneğindedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adana Çevre Yolu Cd. 31, Fevziçakmak Mh., Konya, Türkiye

+90 332 342 43 77

koyuncular@koyuncular.com

23 Ekim 2014 tarihinde TBMM'de kabul edilen "Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunun" gereği bizden izinsiz sms ve e-posta almak istemiyorsanız lütfen aşağıdaki butonu tıklayarak formu doldurunuz.
Copyright © 2014 KOYUNCULAR,All Right Reserved. Amedya Reklam ve İletişim Hizmetleri